Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Kosova-Crew
Sat Apr 16, 2011 5:31 pm nga X-X0d3R

» Si ta bejme foton ikon..
Wed Jul 21, 2010 1:31 am nga erdi

» Anetare i ri
Wed Jul 21, 2010 1:17 am nga erdi

» Luaj MILIONERIN shqip
Thu Mar 25, 2010 10:00 am nga arbnor_76

» Eset NOD32 deri me 2050
Thu Mar 25, 2010 9:55 am nga arbnor_76

» www.Kuriozitete.info
Fri Feb 05, 2010 12:24 pm nga DeadCode

» Mire se Erdha !!!!
Sat Jan 30, 2010 4:55 pm nga erolind

» Lajme ditore nga bota sportive
Mon Jan 25, 2010 10:44 pm nga erolind

» Cilat klube do te kualifikohen nga grupi H ?
Sun Jan 24, 2010 5:41 pm nga erolind

Statistikat
Forumi ka 139 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lulzim1986

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2326 artikuj v 493 temat
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 74 më Mon Jul 31, 2017 7:56 pm
Web Stats
Free counter and web stats
KHG edhe pse serverin offline ende e rrezikshme
Wed Oct 29, 2008 10:29 pm nga erolind

KHG sulmon faqet e tenisteve serbe
Faqet e internetit të dy tenisteve më të mira serbe, Jelena Jankoviq dhe Ana Ivanoviq, janë sulmuar nga Kosova Hackers Group!.

Në faqet e këtyre dy tenisteve është paraqitur paralajmërimi se ato janë marrë përsipër nga hakerët nga Kosova.

Në faqen e Ana Ivanoviq administratorët …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Viruset kompjuterike sulmojnë të hënën
Thu Nov 20, 2008 10:06 pm nga erolind

Hulumtuesit ua tërheqin vëmendjen shfrytëzuesve të internetit që e hëna (24 nëntor) mund të jetë e kobshme kur bëhet fjalë për invazionin e viruseve kompjuterike.

Eksperti për teknologji i gazetës britanike Guardian thotë se analizat e informacioneve mbi viruset të cilët shpërndahen me anë të rrjetit të internetit …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Alienware i cili nuk kushton jashtëzakonisht tepër
Sat Nov 15, 2008 8:45 pm nga dj_cobr4


Marka e kompjuterëve të kompanisë Dell, Alienware, gjithmonë është ndërlidhur me komponentët kulminant, dizajnin agresiv dhe, për fat të keq, çmimin jashtëzakonisht të shtrenjtë. Mirëpo tani është paraqitur edhe modeli të cilin mund ta quajmë edhe të lirë.

Alienware Area-51 750i më i lirë ka furnizime të fuqishme …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Sat Nov 15, 2008 8:44 pm nga flor3nt2po2
Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Ministria amerikane e mbrojtjes në muajin maj të vitit 2007 ushtarëve dhe oficerëve të saj ua kishte ndaluar qasjen në video shërbimin online YouTube, e tani ofron një shërbim të ngjashëm të dedikuar pikërisht atyre.

Përfaqësuesit e ushtrisë amerikane kanë realizuar …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Celulari Facebook arrin në Britani të Madhe
Fri Nov 14, 2008 5:54 pm nga dj_cobr4


Mania për Facebookun nuk ka të ndalur; nuk kemi aspak dyshim se së shpejti secili prodhues i harduerëve do të pohojë se pajisja e tyre është “e gatshme” për Facebookun dhe rrjetet tjera shoqërore në internet. Kështu operatori mobil britanik 3 ka paraqitur pajisjen INQ1, që është një celular i punuar veçanërisht për …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
HTC paraqet celularin e parë 4G
Fri Nov 14, 2008 5:53 pm nga dj_cobr4

Prapë do të na duhet t’i besojmë prodhuesit i cili ka pohuar se këtu bëhet fjalë për celularin e parë në botë i cili është i aftë për lidhje klasike në rrjetet e rëndomta mobile, në rrjetet Wi-Fi si dhe për lidhjen e cila ende është komerciale – WiMAX.

Tregu rus është i pari në të cilin pajisja nga tabori i …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Vizitoni Romën antike në Google Earth
Fri Nov 14, 2008 5:53 pm nga dj_cobr4


Edhe pse satelitët e sotëm nuk mund të na shfaqin pamjen e Romës nga viti 320 para Krishtit, inxhinierët e kompanisë Google janë munduar të krijojnë një simulim tredimensional të Romës antike. Edhe atë shumë me sukses, do të shtonim.

Kjo shtojcë e Google Earth është emëruar “Ancient Rome 3-D” dhe ofron paraqitje të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kamerë miniaturale me rezolucion HD
Fri Nov 14, 2008 5:52 pm nga dj_cobr4


Çdo ditë e më shumë prodhues paraqesin kamera digjitale miniaturale të cilat ofrojnë mundësinë e incizimit me rezolucion HD (high definition). Ka qenë vetëm çështje momenti kur do t’i bashkohet këtij trendi edhe Pure Digital Technologies, kompania e cila qëndron prapa kamkorderëve miniatural Flip Video.

Produktin e parë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
LG paraqet disko celular
Fri Nov 14, 2008 5:52 pm nga dj_cobr4


Celulari i ri i kompanisë LG është një nga modelet për të cilët është e pamundur të parashikohet se si do të shitet, sepse është vështirë të mendohet që dizajni me lara dhe i artë do t’i pëlqej të gjithëve.

Dizajni i lumtur së bashku me topin e diskos në ekran dhe një bollëk llambash LED të integruara na japin …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Top posters
X-X0d3R
 
erolind
 
dj_cobr4
 
flor3nt2po2
 
niki=bossi
 
naruTo The hacker
 
snika
 
himy93
 
The End
 
ShKeLqO
 
Partneret

www.hg-forum.ch

www.mesohu.org

www.hsg-crew.tk

www.ahz-crew.ch

www.ast-crew.info