Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fjalor Shqip - anglisht ( ja vlen )

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Fjalor Shqip - anglisht ( ja vlen )   Sat Nov 08, 2008 1:42 pm

LINK:
Kodi:
http://www.speedyshare.com/674358472.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fjalor Shqip - anglisht ( ja vlen )
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ruki Kondaj: Aty ku flitet shqip dhe anglisht...
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» LUIGJ GURAKUQI
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Miradije Gashi:Ecuria e një ore mësimore në diasporë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: