Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu pyetje dhe pergjigje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 31
Age : 23
Registration date : 29/10/2008

MesazhTitulli: Ketu pyetje dhe pergjigje   Sat Nov 08, 2008 8:42 pm

Ne qoft se keni ndonje pyetje rreth forumit pyteni ketu dhe stafi yne do te ju jap pergjigjen

_______________
Kosova-crew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Mon Nov 10, 2008 5:24 pm

Sa ANTAR E perbeni Forumin??? po mendoj sa vet e kan nis ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
The End
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Male Numri i postimeve : 25
Age : 24
Vendi : Gjakova City
Registration date : 27/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Tue Nov 11, 2008 5:56 pm

26 moooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.gjakovaforum.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 17
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Tue Nov 11, 2008 6:15 pm

2 vet e kan nis une edhe the star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner


Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   Thu Nov 13, 2008 5:05 pm

aha aha okej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://LexoGazeten.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ketu pyetje dhe pergjigje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ketu pyetje dhe pergjigje
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Debat i ashpër në Kuvendin e Kosovës(video)
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtë!(Për Hashim Thaqin)
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» IDRIZ ZEQIRAJ:Tri pyetje për kryehuliganët e “UÇK-së”???
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Pyetje&Pergjigje-
Kërce tek: