Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kantaris Media Player 0.4.1 Multilingual Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Kantaris Media Player 0.4.1 Multilingual Portable   Sat Nov 15, 2008 12:14 pmKantaris Media Player 0.4.1 Multilingual Portable | 8.4mb
Kantaris Media Player - record Mediaplayer which can reproduce practically all multimedia formats is both video and audio. Kantaris Media Player supports the formats of AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, Quicktime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG and many other. Also can lose DVD and аудио-CD. Pleer supports the effects of visualization at reproducing of musical files.

Link:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/163753444/Kantaris-Portable.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kantaris Media Player 0.4.1 Multilingual Portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: