Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DIQKA E REEE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 18
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: DIQKA E REEE   Mon Nov 17, 2008 9:17 pm

kemi vene ne pune edhe reportimin e postimeve te cilat jan te vlefshme ose te cilat nu iu permbahen rregullave te forumit kete mund ta beni ne anen e djatht te PIKEQUDITESJA (!) ju flm per mirkuptim pra nese te parit qe ju bahen 10 postime te vlefshem dhe nese stafi i konsideron te vlefshem aj do te shperblehet me graden VIP lulet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
DIQKA E REEE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Lajmerimet-
Kërce tek: