Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur   Fri Nov 21, 2008 9:23 pm

besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur

edhe pse e kam ba njeher kerkresen dhe ma keni fshi mesazhin prap kerkoj nga ju..
ose sjeni te zot per ta kry punen ose nuk doni ??

tash nese nuk jeni te zot e fshini mesazhin, nese jeni shihet gjithqka.. klm nervoz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalë të Urta - Trimëria, Besa
» Besa Gaxherri, jashtë listave të veteranëve: Nuk e di pse kjo ka ndodhur!
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaçaku i fundit i Kosovës
» Shyhrete Ahma(Shpresa Besa):S'DUA ME TE JEM ZGJUAR!!!...
» Ditari i Besa Salihut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Design WorlD :: Kerkesa per dizajn-
Kërce tek: