Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Email Address ....! -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Email Address ....! -   Fri Nov 21, 2008 10:27 pm

Me ket link mundeni ta shikoni se qesa e keni qel addressen tuaj pa marr parasysh a osht me Hotmail,Msn,Gmail...etj Vetum e shkrun E-mail adressen edhe Paswordin dhe gjithqka kryhet .
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Email Address ....! -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazeta FAKTI: Diskriminim në gjimnazin “Goce Dellçev” të Kumanovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kërce tek: