Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush po ma qen ni host

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
PaSh_TrIkI-HaCk
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/11/2008

MesazhTitulli: Kush po ma qen ni host   Mon Nov 24, 2008 4:49 pm

Kush mundet me ma qet ni host ju lutem postojeni ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mix1mix
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 28/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush po ma qen ni host   Fri Nov 28, 2008 3:03 pm

ej broo pak ma shum shpjegim...nese don me qel 1 hoste hyr ketu....freehost.com

ose shko ne google.com dhe kerko freehost....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush po ma qen ni host
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po përgojon e kush po e thotë të vërtetën!?
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Pyetje&Pergjigje-
Kërce tek: