Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Marim Video Nga Youtube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 13/09/2009

MesazhTitulli: Si Te Marim Video Nga Youtube   Sun Sep 13, 2009 10:10 am

Me se pari hini ne kete webfaqe http://download.cnet.com/3001-20....d699c90 kur te hyni klikoni Click here Dhe e shkarkoni programin pastaj merni video nga youtube
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Marim Video Nga Youtube
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» Ja kush është Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftës(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: