Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Album-Adem Ramadani - Jetim babe e nane

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 17
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Album-Adem Ramadani - Jetim babe e nane   Wed Oct 29, 2008 8:53 pm

01.Adem Ramadani - Shkurorzimi.mp3
02.Adem Ramadani - Cane Kalaja.mp3
03.Adem Ramadani - Burrat e Sodit.mp3
04.Adem Ramadani - Hysen Aga.mp3
05.Adem Ramadani - Kurbeti.mp3
06.Adem Ramadani - Ugurolla Pajazit Be Djale.mp3
07.Adem Ramadani - Brahim Pasha.mp3
08.Adem Ramadani - Selman Kadria.mp3


http://www.ilahije.com/?p=36#more-36
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Album-Adem Ramadani - Jetim babe e nane
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adem Berisha-Ferit Ramadani: ÇKA TË THEM TY ADEM BERISHA
» Simbad Marinari:Meditim per Adem Jasharin
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» ME FAT PAVARESIA O ADEM JASHARI
» Varroset heroi i Koshares, eprori i Brigades “Agim Ramadani" - Skënder Rexhahmetaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Ilahi-
Kërce tek: