Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Album-Gazmend Hyda - Ilahi Nga Zemra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 676
Age : 17
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Album-Gazmend Hyda - Ilahi Nga Zemra   Wed Oct 29, 2008 8:55 pm

Gazmend Hyda
Gazmend Hyda - Ilahi nga zemra
Intro
Lutjete Arafatit
Nje der e mbyllur
Ja Rabbena
Dheu i zi
Hymni i pendimit
Klithma e femijut
O Njeri
Dy sy dy drita

http://www.ilahije.com/?p=35#more-35
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosov-crew.0forum.biz
 
Album-Gazmend Hyda - Ilahi Nga Zemra
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Gazmend Islami:Si u vranë komandantet e UÇK-së që luftuan në Kosovë dhe si morën komandën “parashutistët” e Tiranës?
» Letërsia shqiptare
» Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë
» Intervistë:Në vitin 2012 Shyhretja vjen me një album të përbashkët me Shkëlzen Jetishin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Ilahi-
Kërce tek: