Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrjedhin fotografitë e para të One-77

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

MesazhTitulli: Rrjedhin fotografitë e para të One-77   Thu Oct 30, 2008 1:45 pm


Përkundër përpjekjeve të prodhuesit britanik të ekzotikes automobilistike që të fsheh automjetin e vet të ri larg prej syve kureshtarë, kjo punë nuk iu shkoi për dore.

Në internet kanë rrjedhur fotografitë e para të super-automjetit One-77 me vlerë prej një milion funtesh, i cili është shitur edhe para se blerësit kanë mundur ta shohin.

Automjeti, i cili do të prodhohet në serinë e kufizuar prej gjithsej 77 njësish, do te ketë motor shtatë-litërsh V12 me mbi 700 KF.

Fotografitë e enterierit të automjetit ende nuk janë publikuar, mirëpo duke i njohur punët e deritashme të prodhuesit Aston Martin, padyshim që do të duket në mënyrë të përsosur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rrjedhin fotografitë e para të One-77
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve që nga vitet 600 para Krishtit deri më sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur të ndiqet miza në primje, cili i arritjes nuk është fort i lavdueshëm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: