Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?
 Fc Chelsea
 CFR Cluj
 AS Roma
 Bordeaux
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 22
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?   Sun Nov 02, 2008 12:29 am

Fc Chelsea

CFR Cluj

AS Roma

Bordeaux

Zgjidhni nga 2 klube te cilat mendoni se do te kualifikohen

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.twilight-3.org


Edituar për herë të fundit nga The StaR në Sun Nov 02, 2008 12:40 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 22
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?   Sun Nov 02, 2008 12:30 am

Une mendoj se do te Kualifikohen Fc chelsea dhe CFR Cluj

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.twilight-3.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
himy93
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 27/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?   Sun Nov 02, 2008 12:32 am

une menojj roma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
niki=bossi
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 74
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?   Tue Nov 11, 2008 9:50 pm

chelsea edhe roma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat klube do te kualifikohen nga grupi A ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJË GRUPI MËRGIMTARËSH DHE ANTAR TË LDK-së, RUGOVISTA ME ZEMËR PËR TË PROPOZUAR AGIM GASHIN
» Nga tradita jonë-Plisi
» Si duket trupi i përsosur i një femre?!
» Enver Sulaj: Riatdhesohen në Shqipëri eshtrat e Imzot Nikollë Kaçorrit
» Tonelata barnash me afat të skaduar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: