Kosova-Crew
 
ForumPortaliPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?
 Bayern Munich
 Lyon
 Fiorentina
 Steaua Bucharest
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 23
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?   Sun Nov 02, 2008 1:14 am

Bayern Munich

Lyon

Fiorentina

Steaua Bucharest

Zgjidhni nga 2 klube te cilat mendoni se do te kualifikohen

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.twilight-3.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Age : 23
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?   Sun Nov 02, 2008 1:15 am

Bayern Munich dhe

Lyon

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
http://kosova-crew.twilight-3.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Kosova-crew.tk
niki=bossi
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 74
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?   Tue Nov 11, 2008 9:55 pm

bayern munih

lyon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?   Fri Nov 21, 2008 3:16 pm

bajern minhen mendoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat klube do te kualifikohen nga grupi F ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJË GRUPI MËRGIMTARËSH DHE ANTAR TË LDK-së, RUGOVISTA ME ZEMËR PËR TË PROPOZUAR AGIM GASHIN
» 'Grupi i Llapit' dënohet me 13 vjet burgim
» Denimi i Smajl Haradinajt dhe Lëvizjes Nacional-çli­ri­mtare e Kosovës – Grupi i deçanit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: